Žebříčky, vyhodnocení a výsledky hráčů TCG Karlovy Vary

Umístění hráčů TCG Karlovy Vary na žebříčku (ZpčTS/ČR) pro 2020:

Dospělí: muži ženy

2/50 Rinko Štěpán 25 2/57 Dudláková Dagmar 30

4/61 Zapský Krištof 20 7/98 Abeldinová Alla (h) 15

5/117 Potužák David 15 9/147 Horská Zuzana 12

8/100 Mirdzhaliev Mirgiaz 15 15/196  Strebková Mariya 9

19/264  Miškovský Lukáš 9 41/431  Líbenková Lucie 6

20/283  Plas Radek (h) 9 51/561  Klokočková Simona 4

21/289  Kolář Václav 9 52/583  Šestáková Nicole 4

39/557  Tocik Jan 6 84/962  Kaljkovičová Dag. 3

54/685  Janisch Petr 6  

26/477  Klír Likáš 4  

44/562  Hofmann Jiří 4

46/607  Diushambiev Namaz.  4  

56/716  Petričko Pavel 4 

70/859  Knop A.. 3 

Dorost: dorostenci dorostenky

2/29 Zapský Kryštof ven(25) 3/19 Abeldinová Alla (h) 30

3/61 Mirdzhaliev Mirgiaz ven(20) 11/118  Horská Zuzana 12

8/168 Brill  Jindřich (h) 9 14/159  Michálková Veronika  9

20/280  Holzer Radek 9 22/277  Willanderová Katrin 6

22/375  Hofmann Jiří ven(6) 29/326  Fuksová Natalie 6

22/375  Klír Lukáš 6 39/541  Stráská Rozálie 4

24/386  Zahraj Adam 6 46/637  Strebkova Mariya ven(3)

25/392  Růžek Filip 6 52/735  Šestáková Nicole ven(3)

Starší žactvo: žáci žačky

29/708  Nguien Docthinh ven(4)  4/69 Willanderová Katrin 20

  5/91 Fuksová Natalie ven(15)

  29/597  Schaferová Magdalena 4

Mladší žactvo: žáci žačky

26/682  Hudeček Ondra 6 12/226  Tofi Vanessa 12 

40/958  Pospíšil Tomáš ven(6) 28/512  Pátková Viktorie  ven(6)

71/1504 Štangl Alex ven(4)  

82/1647 Osipov Andrej 3

87/1725 Dudáš Ondřej 3  

Vyhodnocení hráčů TCG:

 II.ligy – 2019: počet startů výhry s/d body

Zapský 7 2/2 6

Rinko 7 6/3 15

Potužák 6 3/0 6

Miškovský 7 5/3 13

Mirdzhaliev 6 2/2 6

Dudláková 6 3/2 8

Abeldinová 5 2/0 4

Horská 2 0/0 0

Líbenková 3 0/2 2

Michálková 1 0/0 0

DOROST A – 2019:

Zapský 5 5/5 15

Mirdzhaliev 3 3/2 8

Klír 7 5/5 15

Hofmann 5 4/4 12

Duda 6 6/5 17

Horská 3 1/1 3

Mihoková 7 4/3 11

Strebková 4 2/2 6

Zahraj Kim 1 0/0 0

Výsledky družstev 2019:

Mlad. žáci – OŽM II.tř. 4.místo

Star. žáci – OŽA I.tř. 7.místo (sestup)

Dorost – ODR I.tř.        A – 3.místo

      B – 4.místo

Dospělí – A  II.liga 6.místo

    B  divize 1.místo (postup do II.ligy)

    C  ODO I.B 2.místo

Baby tenis  1.místo v Karl. kraji 

Jednotlivci – přebory, turnaje:

Dospělí:

HOP 1. Rinko, 2. Zapský čtyř.  2. Zapský-Potužák

OP 1. Rinko, 2. Zapský čtyř.  2. Rinko-Zapský

HA Milten čtyř. 2.Dudláková

HA K.Vary čtyř. 1.Dudláková

A Brno 3.Mirdzhaliev

A Pardub. 3.Abeldinová

Dorost:

HOP 1.Zapský, 3.Brill čtyř.  1.Zapský

HOP 3.Abeldinová čtyř.  2.Abeldinová

HMČR 3.Zapský

HA  K.Vary 1.Mirdzhaliev

HA Praha 3.Abeldinová čtyř.  2.Abeldinová

HA Hrádek čtyř.  1.Abeldinová

Starší žáci:

HOP 3.Wilanderová čtyř.  2.Wilanderová-Fuksová

OP 2.Fuksová, 3.Wilanderová

HB 2.Michálková