Družstva 2014

Soutěže družstev v sezoně 2014

Soutěže družstev v polovině soutěží
Předem je nutno říci, že družstva našeho klubu jsou letos postižena neočekávanou absencí ženské části sestav. Tato situace je vyvolána řadou nemocí a úrazů. Samozřejmě, že absence našich stěžejních hráček má vliv i na výsledky jednotlivých týmů. Start děvčat z nižších soutěží ve vyšších, nebo věkově mladších v kategorii starších, svým výkonem, i přes velkou snahu, k vítězství v soutěžích nestačí,.
Naopak můžeme být spokojeni s výsledky chlapců, kteří zachraňují co se dá.
Dobře si vede A tým dospělých ve druhé lize. Po čtyřech kolech je na druhém místě s jednou porážkou od favorita soutěže Loun. Velmi dobře si vede i A družstvo dorostu, které i přes neočekávanou porážku s Lokomotivou Plzeň 4:5 je na pěkném 3.místě, které si pravděpodobně udrží. A družstvo mladšího žactva má zatím dvě vítězství a dvě porážky. Pohybuje se ve střední části tabulky a tam také pravděpodobně soutěž ukončí. Nejhůř je na tom A družstvo staršího žactva, kterému se nedaří, má čtyři porážky z toho dvě 4:5 a pravděpodobně z obl. přeboru první třídy vypadne, protože mají před sebou velmi těžké soupeře..
Z „B“  družstev hraje nejlépe tým starších žáků, který je na postup. Ostatní se pohybují ve spodní části tabulek. Klub tak dává příležitost mladým hráčům získat zápasové zkušenosti do příští sezony.
Bohužel se nedařilo družstvům babytenisu. Klub postavil dvě družstva, ale ani jedno nepostoupilo do semifinále. Týmy skončily ve svých skupinách v druhé polovině tabulek.
Věřme, že poslední tři kola v soutěžích družstev budou pro nás úspěšnější a že naše týmy si postavení v tabulkách vylepší.

Tabulky jednotlivých soutěží