Davis Cup

Davis Cup, soutěž, které se na Karlovarsku zúčastňuje v posledních letech okolo 30 družstev mužů. Jedná se o soutěž hráčů rekreačních i těch, kteří se dříve věnovali tenisu závodně. Nejlepší z nich naleznete na soupiskách družstev Extraligy, dále I. až III. ligy. Soutěž se začala hrát v roce 1976.

Davis Cup 2017

Poslední dubnový víkend rozehrajeme další ročník naší amatérské soutěže DAVIS CUP. Nyní musíte udělat několik základních věcí pro její zdárný rozjezd.

14.4.2017 Do tohoto termínu mailem na adresu dckv@seznam.cz (link sends e-mail)(link sends e-mail) přihlašte družstvo do letošního ročníku. V mailu uveďte: Název družstva, ligu, do které patří, kontaktní údaje kapitána (tel., mail). a kurty, na kterých bude družstvo hrát domácí utkání.

17.4.2017 Tento den bude v ideálním případě vyvěšeno rozlosování (rozpis).

Jeden den před začátkem konkrétní ligy Do tohoto termínu musí být zaslána a vyvěšena soupiska družstva. Koukněte se do minulého ročníku na soupisku TJ Batesta Chodov A. Takhle to úplně stačí. Je tam vše a je to jednoduché.

Oficiální míče WILSON US OPEN Kdo bude chtít pomoct zajistit míče, může požádat Honzu Kučeru (603 379 692). Povinnost je mít na utkání 2 x 4 nové míče. Dózu s míči otevírají hráči až na kurtě!

Pozn.
Někteří mi k datu přihlášení do soutěže iniciativně posílají už i soupisku a pak před začátkem soutěže posílají další s opravami nebo doplněnou o další hráče. Postupujte dle harmonogramu. Vyčkejte v klidu až do momentu, kdy víte jistě, že máte družstvo “komplet”. Tím mně pomůžete daleko nejvíc.