Tenisová škola

Letní tenisové kempy 2016
Pro místní děti, hráče našeho klubu, jsou pro letošní sezónu připraveny Tenisové kempy ve spolupráci s Carlsbad International School.
Carlsbad Summer Camp je skvělou příležitostí pro chlapce a dívky ve věku 10 až 16 let, jak si užít své letní prázdniny! Účastníci si najdou kamarády z celého světa, zapojí se do mnoha sportovních a dalších aktivit, zdokonalí si svoji angličtinu v anglicky mluvícím prostředí a především si užijí spoustu zábavy! Carlsbad Summer Camp se uskuteční od 3. července do 7. srpna a zájemci si mohou rezervovat 1 – 5 týdnů.
Během Tenisových Letních kempů si mladí tenisoví hráči a hráčky zdokonalí taktické a technické dovednosti své individuální hry na antukovém kurtu. Budou pracovat také vylepšení strategie a taktiky, které jsou pro ně nejvhodnější, a svůj tenisový talent si prověří na různých turnajích. Jsme potěšeni, že se hlavním patronem a partnerem našich kempů stal Petr Pála, nehrající kapitán českého Fed Cup družstva žen.
Více informací o Letních tenisových kempech si můžete přečíst zde: http://carlsbadschool.cz/summer-camp/(link is external)
Přihlaste se nyní!
Rezervační formulář v českém jazyce: http://carlsbadschool.cz/summer-camp/rezervace/(link is external)
 
Video s pozvánkou Petra Pály a Tomáše Růžičky zde: https://www.youtube.com/watch?v=Hcug04cmWFA