TC Gejzírpark

Vítejte v Tenisovém klubu Gejzírpark!

TC Gejzírpark je tenisový klub založený v roce 1905 jako sportovní klub pro občany Karlových Varů, lázeňské hosty i pro aktivní hráče tenisu z celé České republiky i ze zahraničí v jedinečném prostředí chráněné krajinné oblasti Slavkovský les na březích řeky Teplá.

Naším posláním je cílevědomá výchova tenisové mládeže, budování úspěšné tradice českého tenisu, vytváření nejmodernějších podmínek pro hráče i návštěvníky našeho sportovního areálu.

 

Proč hrát tenis právě v TC Gejzírpark?

Jsme jeden z nejkrásnějších tenisových areálů v České republice.
V roce 2015 oslavil náš klub 110 let existence v areálu karlovarského Gejzírparku. Svojí polohou patří k nejkrásnějším tenisovým stánkům v České republice. Kromě nádherné přírodní scenérie zde každý návštěvník nalezne dostatečné množství dvorců, klubové zázemí, restauraci a ubytování přímo v areálu. V současné době probíhá rozsáhlá rekonstrukce a výstavba nové tenisové haly a paralelně rekultivace exteriérových kurtů. Vše připravujeme pro sezónu 2018 právě pro Vás!
 

Nabízíme tenis pro každého

Tenisový areál navštíví každoročně množství domácích i zahraničních hráčů, aby zde změřili své síly s jinými, nebo aby zde strávili příjemné chvíle při rekreačních nebo výukových pobytech. Věnujeme se také dětem v době celoroční přípravy i letních příměstských táborů.
 

Aktivně pracujeme s dětmi a mládeží

V našem klubu má dlouholetou tradici závodní tenis a cílevědomá výchova mládeže. Naše družstva všech věkových kategorií startují léta v nejvyšších tenisových soutěžích a hráči našeho klubu dosahují vysokých umístění na krajských i celostátních žebříčcích.
 

Spolupracujeme s tenisovými odborníky

Nejmodernější trendy v českém i světovém tenisu sledujeme a zavádíme ve spolupráci s předními českými tenisovými odborníky. Naším patronem je Petr Pála, trenér české Fed Cup týmu žen. Metodický rozvoj zajišťuje Tomáš Růžička. Spolupracujeme s Českým tenisovým svazem (http://www.cztenis.cz/)
 

Uspořádáme turnaj právě pro vás

Klub je znám pořadatelstvím velkého množství turnajů a soutěží všech úrovní od okresních přeborů žáků až po největší mezinárodní profesionální turnaje. Vedle závodních tenisových soutěží uspořádá klub v průběhu roku množství V.I.P. turnajů, podnikových tenisových soutěží, tréninkových soustředění klubových i výběrových družstev a náborových soutěží všeho druhu.
 

Staňte se našimi členy

Vedle těchto aktivit umožňuje svým téměř třem stovkám členů běžné rekreační hraní tenisu. Členové klubu mohou využívat všechny dvorce ke hře po dobu celého dne. V zimním období pak mohou hrát na dvou dvorcích v tenisové hale. Dobu mimo hru pak mohou trávit v příjemné klubové restauraci.
 

Reprezentujeme Karlovy Vary

Jsme jejich nedílnou součástí. Tenisový klub TC Gejzírpark patří bezesporu k velmi hodnotným sportovním i společenským zařízením, které reprezentují na velmi dobré úrovni město Karlovy Vary a svými dlouholetými sportovními úspěchy se řadí k tomu nejlepšímu, co český tenis má.