fbpx

TC Gejzírpark se vrací do tenisové elity!🎾🎾🎾

Máme pro naše příznivce skvělou zprávu, v dnešním tenisovém finále nejlepších dorostenců ČR jsme se dočkali fantastického úspěchu, 
ve vynikajícím zápase zvítězil 2:0 na sety domácí borec Mirgiaz M. Gratulujeme!!! 🙏👍
❗️Australian Open čeká❗️

Dne 1. – 5.12  proběhl v Karlových Varech ,,A“ turnaj dorostu sponzorovaný automobilkou KIA za účasti nejlepších dorostenců. O to víc nás může těšit úspěch domácího hráče Mirgiaze

Mirdzhalieva z TCG který si poradil po dramatickém třísetovém boji v semifinále ze zdatným soupeřem z klubu ,,SK OAZA Praha Kristiánem Kubíkem. Ve finále se zaslouženě utkal s dalším vynikajícím hráčem z klubu ,,severočeská tenisová o.s. Matyášem Černým a poradil si s ním 2:0 na sety.

Je to jeden z prvních úspěchů po znovuvzkříšení TC Gejzírpark a pevně věříme, že není poslední. Jako další cíl bychom rádi atakovali v jarní soutěži první příčky ve všech věkových kategoriích.

Další z turnajů, který proběhl 8.12 – 10.12. byl oblastní přebor západočeského kraje, kde opět kralovali hráči TC Gejzírpark. Mezi poslední 4 se dostali hned tři naši hráči, ve finále uspěl Štěpán Rinko který porazil týmového kolegu Kryštofa Zapského 7:6 a 6:2. Blahopřejeme !!!

V současné době se rozhodl klub posílit novými aktivními hráči, proto bychom uvítali zájem nových hráčů s možností trénovat a reprezentovat náš klub.

Rozvíjející klub nyní připravuje podmínky pro nábor nových členů klubu, za výhodných podmínek, díky tomu naše členská základna v brzké době poroste.

Neustále probíhají nábory sportovně založených dětí od 5 let, neváhejte vyzkoušet talent vašich ratolestí, které se mohou stát součástí úspěšného klubu.