Letní akademie

Letní tenisová akademie

 

Je určena pro závodní hráče od cca 10 let, kteří chtějí zdokonalit svoji tenisovou hru. Součástí intenzivního tréninku je nejen tenisový trénink včetně tréninkových zápasů, ale také zlepšování pohybu po dvorci, zvyšování fyzické kondice či kompenzační cvičení.

Osobnost

Sportovní výkon našich hráčů rozvíjíme prostřednictvím tří klíčových bodů, kterými jsou osobnost hráče, jeho síla a nakonec samotný hráč jako celek. Nejdříve se věnujeme budování osobnosti a sebepoznání. Trenéři motivují hráče, aby poznali sami sebe, a díky tomu se naučili překonávat vnitřní překážky a posunuli se tak blíž ke svému cíli.

Síla

Dalším klíčem je hráčova atletická příprava, která si klade za cíl zlepšení fyzické kondice a tím také úroveň toho, čeho je hráč schopen dosáhnout.

Hráč

S dobrým předchozím fyzickým i psychickým základem jsou nakonec tenisové dovednosti součástí většího obrázku – Hry. Vysoká úroveň tenisové hry se rozvíjí na základě principů a zpětné vazby „Inner Game“ (Vnitřní hry).

Petr Pála a Tomáš Růžička

Hlavním partnerem a patronem naší Letní akademie je Petr Pála, od roku 2007 nehrající kapitán českého Fed Cup týmu a bývalý profesionální hráč spolu s Tomášem Růžičkou, který jako profesionální trenér pracoval s řadou WTA a ATP hráčů včetně Petra Pály. Petr Pála a Tomáš Růžička sestavují silný tým kvalifikovaných tenisových trenérů, který pro závodní hráče zajišťuje kvalitní program po celé léto.

Program

8:30 – 9:00 sraz účastníků na tenisových kurtech TC Gejzírpark
9:00 -12:00 dopolední program (rozcvičení, tenisový trénink – trénink herních situací, technika, taktika)
12:00-13:00 oběd
13:00 -16:00 odpolední program (fitness, koordinační cvičení, tréninkové zápasy, kompenzační cvičení)
Celodenní strava a pitný režim zajištěn.

Přihlaste se nyní!

Carlsbad International School informuje hráče a rodiče o možnosti přihlásit se na Letní kempy 2018, které tato mezinárodní škola organizuje pro děti ve věku 9-16 let od 1.července do 5.srpna v Karlových Varech v modulech:
OBJEDNAT